| Revela12 a întrebat:

Hey, am un baiat nu chiar de mult timp la scoala mea din jumatatea semestrului 1, fiind in alta clasa de A 7 a, el mereu venind in clasa mea si se baga in seama fiind varul unui coleg. Intr-o zi era cu fostul meu coleg in banca si deodata apare el, pune mana pe banca si spune ce faci printeso si cand m-am intors a inceput sa vorbeasca cu fostul meu coleg de banca, care era ametit si îi curgea sange din nas.
Ce a vrut sa zica acel baiat? El este glumet si de fiecare data cand ma uit la el mi se pare ca zambeste.

Răspuns Câştigător
| bccatalin03 a răspuns:

Incearca sa ii dai semne ca si cum si tu il placi, asteapta reactia lui, si dupa vedeti ce iese...

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Probabil glumea cu tine.

| Andreeush a răspuns:

Poate te placevede și a vrut să intre în vorbă cu tine.