| retion a întrebat:

Asta este o întrebare exclusiv pentru fete!
Cum va comportați când va plece de un băiat și dacă îi dați ve-un semn în legătură cu asta?
Dacă se poate vreau un răspuns detaliat.

Răspuns Câştigător
| gshdyxdjs a răspuns:

Pai mie imi place de un baiat si i am zis... intr-un fel. m-am panicat in mij converstiei asa ca i am zis ca nu sunt sigura in ce fel il plac. sunt 80% sigura ca nu place inapoi(si eram inainte sa i spun) ideea e ca reactia lui a fost sa se inrosasca si sa zica:
nu stiu ce sa ti raspund.
eu i am zis ca nu trebuie sa mi raspunda ci doar sa ma lase sa ma holbez la el. a ras. si am continuat cu o conversatie random.

asa m-am comportat eu si asa i am dat eu semnul SUPREM. (i am zis ca l plac).

sti ce te sfatuiesc? nu i zice pana nu esti sigura ca te place. adica nu l privii de departare, mergi vb cu el si fa l sa te placa si sa stie ca existi.

| retion explică (pentru gshdyxdjs):

Atât ca sunt băiat happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod natural se comporta.

| AdrianVoicu a răspuns:

Arunc cu cartofii in el

| missfatadelatara a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Nu se mai poarta roșiile? rolling on the floor)