| vladutz_8053 a întrebat:

Iubita mea nu mai are incredere in mine! Am mintit-o! Nu stiu ce sa mai fac sa ii recapat increderea! Ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| wwwAnonimawww a răspuns:

Presupun ca ti-ai cerut scuze atunci.happy, acum trebuie sa ii demonstrezi ca te-ai schimbat, si ca nu o sa mai faci alte lucruri care sa o supere.winking. Increderea se castiga greu.dar se pierde foarte usor., o stiu din propria experienta straight face. Nu am de unde sa stiu cum esti tu intr-o relatie...sau cum ii prietena ta.de aceea nu stiu ce sfaturi pot sa iti dau.happy dar cel mai important. ..sa ii areti ca o iubesti, ca o respecti, si sa vada ca esti alaturi de ea neconditionat. II va lua un pic de timp sa aiba din nou incredere in tine.dar si tu va trebui sa lupti pentru ea, si sa o convingi prin FAPTE., ca nu o vei mai minti.happybig grin! Successsswinking:d

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cauta-ti alta tembelule.E singura solutie s-o convingi ca stii ce vrei.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Nu prea mai ai cum sad asta daca e o fire hotarata si ambitioasa.pe viitor ar trebui sa inveti din greseli si sa nu mai minti

| romanaols a răspuns:

Buei te astepti sa te mai iubeasca femeia dupa ce ai mintit-o? femeile nu sunt asa.

| Anytsa a răspuns:

Recastig'o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea se castiga in timp si se pierde intr-o secunda.
Acum gandeste-te cum poti sa ii capeti increderea.