| ionel333 a întrebat:

M-am batut cu un baiat si mi-am luat un pumn in nas... mi-a curs mult sange si acum am nasul umflat si ochiul stang pe langa unflatura am si ochiul vanat... ce pot face? ca sa-mi treaca cat mai repede

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Pune pe ochi o felie de paine inmuiata in vin rosu, iar pentru nas compresa cu ghiata sau apa rece de la frigider.

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Scuze pentru greseala de ortografie. E vorba despre gheata.
Sper ca te-ai vindecat.

| ionel333 explică (pentru foxsilver):

Nu inca nu mam vindecat dar trece usor usor...gheata am pus dar mi s intins vanataie si a aparut sh pe celalalt ochi.ms mult

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● Gheata multa.