| Mario1994 a întrebat:

Ma simt foarte singura, cand vorbesc cu mama nu ma baga in seama, nu am suparat-o cu nimic, simt ca ma evita. Cand tipa la mine, tipa fara motive. Dar nu vorbeste cu mine, nu ma baga in seama, pe altii ii baga in seama, s-a schimbat brusc. E rece. Nu mai inteleg. Care ati trecut prin asa ceva?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

De ce iti trebuie mai mult? Bucura-te ca nu te streseaza si te lasa in pace, fa-ti prieteni cu care sa vorbesti ce ai de vorbit ca nu o sa traiesti pe vecie cu ea

| anonimg a răspuns:

Adevarul este ca nici ea nu cred ca isi intelege starea.
De regula femeile sunt indispuse intr-o perioada in fiecare luna; dar cel mai mult in jurul varstei de 40-55 ani. ^_^
http://www.csid.ro/......-14023675/

| August99 a răspuns:

Nu iti raspunde daca o intrebi ce a patit si de ce nu vorbeste cu tine? Incearca sa o abordezi altfel altceva nu stiu ce sa zic

| Mario1994 explică (pentru August99):

Tu nu intelegi ca nu ma baga in seama de mult. Doar tipa sau ma intreaba daca mananc, unde merg. Atat.

| munteanuionvictor a răspuns:

Eu am trecut, dar după un timp a devenit mai înțelegătoare. Eu zic că ai putea să te oferi s-o ajuți cu ce poți în gospodărie. S