| ŞerbetdeLămâie a întrebat:

Mamicile voastre cum reactioneaza cand va suna telefoanele?

http://www.youtube.com/watch?v=eaeY8N4T7Do

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai pui filmulete cu mama te rup.

9 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Cu un interogatoriu gen:
"Cine e?"
"ce vrea?", etc.

-not-

Maică-mea n-are treabă cu telefonul meu.

| Foxie2 a răspuns:

-Cine, ce, unde, cum, de ce -
baza
+verbul de conjugat (a fi, a vrea, a suna, a zice) ex: Ce am zis? De ce am zis? Cum am zis?
si situatia
(daca raspund, daca nu raspund, daca e seara, daca e dupa-amiaza)

Un chin...
http://i.imgur.com/Qe4LL.jpg
Lectia pe azi s-a incheiat
Buna ziua!

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru Foxie2):

Numele tau ce inseamna? Cumperi iaurt ZuZu din hypermarket doar daca se afla pe o pozitie prima pe raft? laughing rolling on the floor

| Foxie2 a răspuns (pentru ŞerbetdeLămâie):

Razi tu.razi dar cand o sa ai lipsa de calciu ai sa-l cumperi si daca-i in capatul orasului.

| GhostStar a răspuns:

Ma intreaba daca ma cauta iar politia

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru GhostStar):

E bine totusi. Inseamna ca esti social.

| Marmun a răspuns:

Latra cand suna telefonul, uneori trage cu panza prin casa si sta pe lustra cu capul in jos.
In general isi salta chilotii peste pantaloni si trage cu raze x din ochi

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru Marmun):

Daca suna telefonul ei necheaza?

| Marmun a răspuns (pentru ŞerbetdeLămâie):

I-am spart telefonul, bine ca am apucat. uite ce a facut ultima oara
http://www.trilulilu.ro/video-divertisment/maicuta-cosmica-prea-tare