| Chainsaw a întrebat:

Buna TPU.M-am taiat pe mana cu foarfecuta exact asa http://i.imgur.com/tkTwY.jpg asta este taietura mea in forma de F de la numele meu.Motivul eh. sunt trista ma cert si cu parintii bla bla.Nu prea conteaza asta. Vreau sa stiu daca ramane cicatrice.Acum rana a prins coaja cat de cat si numai e umflata acea zona deloc si nu prea mai ma doare.Voi ce credeti ca ramane cicatrice? O prietena si-a facut un C cu compasul de acum 2 ani si i-a ramas cicatrice.Eu nu am apasat foarte tare doar mi-am luat pielea.Ce credeti?! Funda >:" :-j

15 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Că ești idioată.

| Chainsaw explică (pentru Laura):

Nu o mai descrie pe mama ta te rog happy

| Laura a răspuns (pentru Chainsaw):

Am zis ceva de maică-mea? Nu că despre ea aș avea o părere foarte diferită, dar în cazul de față te făceam pe tine idioată; recitește răspunsul.

| Pandicorn123 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce naiba aastia care raspundeti la intrebare, raspundeti criticand. Fata a pus o intrebare unde asteapta un raspuns, credeti ca nu stie ce face? Voi trebuie doar sa ii ii spuneti ceea ce vrea sa afle. E treaba ei, nu mai judecati atata, mai ales persoanele care sunt sensibile. Cine stie ce probleme are acasa, si desigur, nu e bine deloc ceea ce face, dar nu trebuie sa incepeti sa o injurati ca de ce face asta. Oamenii astia, doar sa criticati stiti, dar un sfat bun, nu stiti sa dati!

Nu prea stiu cum sa iti raspund la intrebare dar am vrt sa fac acest mic textulet ca sa vada ceilalti care te judeca. Incearca sa te descarci n alt mod, asculta muzica, uita-te la baieti frumosilaughing la mine merge. mai ales cu muzica sau ceva ce te face fericita :X

| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Am un coleg care din prea multa dragoste pentru o fata, si-a facut cu compasul pe piept un "G", desi fata nici nu-l baga in seama laughing)
Asta a fost acum un an dar inca are cicatricea. O sa iti ramana si tie o mica cicatrice...
La revedere si ai grija ce mai faci!

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Te ingrijoreaza ceva sau crezi ca esti in pericol?
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o prefacuta (ca sa nu zic altceva) care face din tantar-armasar.Asta nu-i nimic, nu mai face atat pe victima.Si daca ramane cicatrice, ce? Ramane din prostia ta.
Mai pui si intrebari cu idiotenia asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetita, tu esti sanatoasa?
Du-te la un doctor si spune-i exact ca iti mai vine uneori sa te tai pe maini (esti nebuna, si nu o zis eu o sa-ti zica psihologul) uitati-va si voi ce a ajuns tara asta si ce a facut internetul din oameni... copii de 10 ani cu poze cu barbie la profil sa intrebe ce sa intampla daca se taie pe maini...
Si cat de prost sa fi sa crezi ca iti ramane cicatrice atata timp cat tie nu ti-a dat nici sangele?
Mie mila de parintii tai da sa le arati asta si sa vada ce copil tin in casa si sa-ti dea o mama de bataie cu cureaua cum se facea pe vremuri pana se rupea catarama sa vezi daca te mai tai dupa.
P.S nu conteaza motivul nici nu ma intereseaza, dar daca tu iti bati joc de tine de ce te miri ca laura isi bate joc de tine?

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Nu,nu cred ca ramane cicatrice, dar ti-a curs sange?

| Chainsaw explică (pentru Smileyouarebeautiful):

Se inrosise..de curs nu

Răspuns utilizator avertizat
| whiteOdrink a răspuns:

În primul rând, gândeşte-te la ceea ce ai făcut nu la faptul că...o sa-ţi rămână cicatrice sau nu! Te cerţi cu părinţii..crezi că ăsta e un motiv pentru care să te maltratezi? NAŞPA!
P.S. Maturizează-te şi priveşte lumea din jur obiectiv!

| claudia_4698 a răspuns:

Draga mea nu fa nebuni din astea daca vrei sa ramana ceva urma du-te fa tatuaje. De ce te certi cu ai tai? Incearca te rog sa te linistesti si numai fa prosti.

| Chainsaw explică (pentru claudia_4698):

Imi ramane cicatricie? asta vreau sa stiu laughing

| Ana_Mategan_1999 a răspuns:

Da o sa-ti ramana din pacate