| anonim_4396 a întrebat:

Moama... m-am saturat de toti sad...deci... sa va explic: eu am fost weekendul trecut in excursie la muntebig grin, in aceea excursie a fost si un fost iubit de al meu, pe care el inca il placeam. Nici eu numai stiu cum, dar, am ajuns sa fiu iar cu el, insa a trebui sa se strice paradisul.
Stateam la baieti in dormitor si fetele au plecat la mine si la prietenea mea in camera [ stateam 2 cate 2 in camera] eu m-am dus la baie si una dintre fete nu stia si a zis " ce bine ca nu e si aia aici "...cand am iesit din baie mi-a zis" ce faci aici...de ce nu ai mai stat la ala in camera ca si asa esti in limba dupa el" iar eu i-am zis: "asta e camera mea..." ea: " in caz ca nu iti dai seama, vreau sa scap de tine" eu: " atunci ai grasit camera, daca te deranjeaza prezenta mea, du-te la tine in camera, ca eu nu am de gand sa plec" ...aceasta a plecat si celalalte 2 fete dupa eaangry... m-am asezat pe scaun si ascultam muzica la casti, au venit acolo si faceau in asa fel in cat sa ma enerveze pe mine. Baiatul acele m-a sunat si mi-a zis daca stau cu ei pe balcon, mi-a fost aiurea ca eram singura fata, dar ma plictiseam si ma enervau fetele...am stat cu ei in seara aia si de la o provocare, care era sa il sarut pe acel baiat big grinhee hee, am ajuns sa fiu cu el... acum am venit de la un carnaval, si m-am certat cu prietena mea din cauza ca eu la carnaval am stat cu sora mea si o alta prietena...as fi stat cu si cu ea dar cand m-am dus la ele fata aceea cu care m-am certat si la munte mi-a zis ca sunt in plus...si acum numai pot de nerviangry...to ea s-a suparatangryangry... voi ce ziceti, ce sa fac, sa las iar de la mineangry?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Nesimtita prietena aia a ta, nu lasa de la tine pentru ca o sa se repete iarasi intamplari de genul!
Fa-o in asa fel incat sa ii para rau ca a facut ceea ce ai spus tu cu fetele alea.

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Certuri copilaresti.Pe masura ce te maturizezi vei putea face fata unor astfel de provocari minore.

| oz a răspuns:

Si cand te gandesti ca unii oameni nu au ce manca...

| Ancutsa a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic, sincer! dar cel mai bine e sa le tratezi cu indiferenta. Ele nu isi dau seama acum ca te vor pierde mai tarziu dar tu arata-le ca te descurci si fara ele. inearca sa iti faci un alt grup de prieteni, va fi mai bine :*

| ady2607 a răspuns:

Ceea ce doare cel mai tare:ignoranta....deci stii ce ai de facut:ignor-o.nu ar trebui sa te afecteze lucrurile astea.

| r8driver a răspuns:

Interesanta povestecrying pai nu te vrea in jurul ei...

| stetoscop a răspuns:

Nici eu nu mai pot de nervi cand vad pentru ce ti macini creierul. Astea s probleme? De fapt nici nu exista probleme, exista numai situatii. Cum a spus "Oz" "si cand te gandesti ca unii oameni nu au ce manca...". In locul tau nu m as "impletii" atata si mi as pastra neuronii pentru situatii care merita efort psihic. Fii mai calculata. Ce m am distrat cand am vazut atatea iconite de nervirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti faci probleme de genul asta banuiesc ca nu ai mai mult de 14-15 ani ...stai linistita astea vor trece ...sa macar u stii cu adevarat ca fata aia nu te place si nu te vrea in preajma ei. ...sa vezi ce nasol o sa fie cand iti vei pune foarte mult baza in cineva si apoi te va trada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta e problema nationala bre.carnaval,excursie alegeri prezidentiale....etc.eee lucru mare.