| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi mai pot suporta sora, are 12 ani si se comporta ca una de 6, se prosteste si canta si la urma ridica tonul si tipa si imi tiuie urachile. Ma enerveaza, deja ma loveste cateodata fara motiv, odata m-a lovit in oua. Eram asa enervat ca nu ma puteam controla, voiam sa ii trag niste pumni dar daca tip la ea incepe sa rada chiar si daca o lovesc, are probleme la cap sau ce?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa erai și tu la 12 ani.Fii înțelegător, n-o să fie toată viață așa.Nu mi se pare normal să tipi la ea.

| LostForForever a răspuns:

Este mică este absolut normlă ce face este sora ta nu trebuie sate comporți așa cu ia mai ales când ai spus ca vrei săi dai cu pumnul ce naiba ai? Vezi ca nu-i bine nici normlă trebuie S-o aperi deșteptule Sao protejezi cu orice preț nu săi dai pumni revinoți nu-i bine ce faci deloc

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Probabil are anumite probleme ce țin de atenție, dar este sora ta până la urmâ cu rele și cu bine.winking Sper să reușești să o suporți și chiar să vă înțelegeți. Succes! Funda? big grin

| SkateFunk a răspuns:

E clara treaba.
Videochat in devenire, glumesc laughing
Mai degraba sa profte aia mai mari de ea ar, eu cel putin as stii ce sa-i facwinkingwinkingwinking mai ales unde sa intru

| BoboBobo6717 a răspuns:

Posibil sä aibä ceva la bibilică sau să fie mai rebelă

| Hezhex a răspuns:

Daca ceva eu nu o lovesc tare!

| Celcestietot a răspuns (pentru Hezhex):

Eu zic sa stai de vorba cu ea.