| Rammy17 a întrebat:

Nu va suparati, stie cineva daca sunt ursi de plusi si mai mari de 250cm? si daca da vreau si eu site-ul sau adresa unde se pot gasi sad

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sti ca fotografiile pot fi inselatoare. Poti avea un urs de 2 m cu o persoana de 1.70 m si fotografiata mai de jos si pare mult mai mare. Nu stiu daca sunt mai mari de 2 m, dar daca iti plac poti suna la firma respectiva si sa-i intrebi.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am luat un urs de un metru de la Real[acum 1 an]poate gasesti si acum

| Rammy17 explică (pentru horia2012):

Eu am toate marimile de ursi, ultimul fiind un urs de circa 2, 5 m, dar vreau unul si mai mare de atat ( asta daca exista! )

| Rammy17 explică (pentru horia2012):

Mersi frumos de rasp, chiar am sa incerc sa vad happy

| horia2012 a răspuns (pentru Rammy17):

Cu placere.

| horia2012 a răspuns (pentru Rammy17):

Sti ca fotografiile pot fi inselatoare. Poti avea un urs de 2 m cu o persoana de 1.70 m si fotografiata mai de jos si pare mult mai mare. Nu stiu daca sunt mai mari de 2 m, dar daca iti plac poti suna la firma respectiva si sa-i intrebi.

| AlexAlexandru27 a răspuns:

Da,de la orice magazin (ar fi:Real, Carrefour, Altex, Decatlon, etc)
Baftă!

| Rammy17 explică:

Eu am deja un urs de 2m dar vreau mai mare... si am vazut odata o poza cu un urs mareee dar nu stiu daca avea peste 2, 5 metri