| anonim_4396 a întrebat:

Nu vrau un frate sau o sora

26 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Deci nu vrei sa ai frate sau sora! Crede-ma ca acest lucru nu depinde de tine, parintii tai hotarasc acest fapt. Timpul iti va schimba aceasta mentalitate si daca o sa se intample sa ai un fratior va fi foarte bine.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu conteaza daca vrei tu. Conteaza daca vrea mama ta. Intreab-o si pe ea sa vezi ca am dreptate.

| monyk a răspuns:

SI eu cand am auzit ca voi avea un frate sau o sora am ramas socata pentru ca ma gandeam ca voi fi data la o parte si ca nu ma vor mai iubi parintii, dar nu e deloc asa, ai sa vezi ca atunci cand vei avea il/o vei iubi mult de tot...happy

| pisoias a răspuns:

Vorbeste cu barza. Spune-i ca platesti bine.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Si intrebarea care e?

| gabimaris a răspuns:

...mare pacat! Aceasta negatie pe care ne-ai supus-o atentiei denota o maaaare doza de egoism! Vrei sa fii numai tu, sa ti se cuvina tie tot, sa ti se ofere tie tot!
Interesante ar fi motivele pentru care ai ajuns sa nu-ti doresti un frate sau o sora, astfel vom pricepe ce trairi te apasa asa de tare!
Creioneaza-ne in cateva cuvinte acest tablou!

| Crisu_8081 a răspuns:

Ok.Am inteles!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nici eu nu vreau hee hee

| JackieSue a răspuns:

Eu am 5 frati+surori si ii ador love struck... da` nu inteleg de ce ne spui noua lucrul asta straight face

| Dan a răspuns:

Atunci ramai singur pe lume.

| DeeDee_1261 a răspuns:

Dar care e Intrebarea care trebuie sa ati raspundem?laughingrolling on the floor

| DeeDee_1261 a răspuns:

Dar care e Intrebarea care trebuie sa ati raspundem?laughingrolling on the floor

| sorin a răspuns:

Stai linistit/a ca nu iti da nimeni aicihappy

| Sabwy a răspuns:

Eu am o sora dulce... si nu pot trai fara ea. (mai ales ma gandesc la faptul ca voi fi matusa )

| sigmanet a răspuns:

Probabil ca ai cativa anisori si nu-ti dai seama, dar mai tarziu vei avea nevoie si chiar o sa-ti doresti.

| Letytzy@ a răspuns:

Nu toate lucrurile depind de noi

| margaritar a răspuns:

Habar n'ai...de nu ai frate esti saracwinking

| christabell a răspuns:

E bine sa ai frati si surori, eu am 2 si nu stiu cum ar fi viata fara ele!

| vyol3ta a răspuns:

Nici eu nu vreau tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si ce sati facem noia cum? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu, vrei ceva de gen neutru, asa-i? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da o vecina manechin vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa va doriti daca nu aveti.Doamne ce o sa va doriti.dorul de surioare te tot trage de picioare. unde-i frate langa frate se da lumea la o parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai lasa ca nici sda fi singur la parinti nu e bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine sa ai un/o frate/sora

Uneori te mai certi cu fratele/sora, alteori va intelegeti

E mai bine sa ai un frate ca dupa ce mor parintii nu ti-e alaturi decat fratele/sora, sa te ajute tongue

| lililuna a răspuns:

Dar o verisoara vrei?