| SERIALS a întrebat:

O casnicie dintr-un gay/bisexual si o lesbiana/bisexuala ar fi durabila?

38 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Se poate însă e mai puțin predispusă.

| Teffan a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

"Te-ai bagat cu nesimtire fara sa-ti spuna nimeni nimic tie personal."
M-am bagat singur in seama, nu trebuia sa ma fi bagat tu.
M-am bagat de unul singur, cand vad atata porcarie in lumea asta si atata discriminare.

Ma *** si in tara asta de asemenea.
Oamenii nu sunt delimitati de niste granite din capul nostru.
Suntem toti oameni.

| Drimmero a răspuns (pentru Holiday):

Mai conteaza uneori si cum joaca echipa,, nu doar scorul conteaza, poate ca o echipa sa domine meciul si sa piarda dintr-un penalty dat la caterinca, cum au fost cazuri pentru Real sau Barca/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Scorul final conteaza nu cum au ajuns

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce ma bucur ca ciumele astea 2 se intorc in mediocritate!

| RAY a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva indiferent ca e gayy, bi, hetro, omul e o fiinta poligama si lumea e plina de tarfe masculine, rar baieti de incredere multi ipocriti peste tot

| untu a răspuns:

Niciciodata! Pentru ca acum, astazi deputatii s-au adoptat legea privind familia conform petitiei semnate de 3 milioane de romani cum ca familia este formata dintr-un barbat si o femeie! Acuma sa treca si pe la senatorii sa adopte!

| helpop a răspuns:

E o căsătorie perfectă. Amândoi partenerii pot fi alternativ bărbat și femeie. Și pot face și copii! Ar trebui înființată a agenție matrimonială pentru bisexuali.