| SERIALS a întrebat:

Poate dura o casnicie intre un gay si o lesbiana?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fiecare are alt interes personal si alte preferinte, ca atare, poate exista o prietenie platonica intre ei, dar nu o casnicie.

| Drimmero a răspuns:

E ca si cum ai spune daca merele si perele ar creste pe aceeasi craca...

| vocea a răspuns:

Daca nu intretin relatii sexuale, da.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Aia nu e căsnicie, e o relație de fațadă. Dacă cei doi sunt buni prieteni s-ar putea să reziste. Doar că amândoi își rezolvă nevoile sexuale în altă parte. Dar la cât de falși pot fi românii și la cât de heteronormativă e încă societatea de la noi nu m-ar mira să existe încă asemenea "căsătorii".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ar merge o casnicie intre mine si cel mai bun prieten al
meu
N-ar merge deloc asa ceva

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Atata timp cat nu fac sex intre ei da.

| DenisaAnon a răspuns:

Un gay nu s-ar casatori cu o lesbiana si invers happy Dar ar veni o relatie normala..deci da.

| SERIALS explică (pentru DenisaAnon):

S-ar casatori de vazul lumii big grin

| XNicooxp a răspuns:

Evident că nu. efectiv s-ar înşela recirpoc. Şi într-o căsnicie ar trebuie să existe afecțiune. daca s-ar înşela recirpoc asta nu ar mai fi căsnicie. Dacă diferențele de sex sunt opuse greu.

| idkplm a răspuns:

Depinde
Pt gay e normala o relație băiat cu baiat
La lesbi e normala o relație fata cu fata
E ca si cum Nuj sa explic
Dar is complet diferiți dar practic aproape la fel
E greu de explicat
E ca sarea si piperu
Nuj eu zic ca nu ar merge...dar depinde

| Ciocanaru2000 a răspuns:

Incearca te rog