| anonim_4396 a întrebat:

Pe 15 este ziua prietenei mele.Ce as putea sa ii fac cadou? Eu m-am gandit la un lantic de argint.Ce altceva i-as putea oferi?

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Lantul de argint este bun, dar pune si un pandativ cu o perluta. O sa fie de efect.

| andreea9701 a răspuns:

O pereche de cercei

| Victoria275 a răspuns:

Lantul de argint e o idee buna, ai putea sa ii dai un trandafir alb impreuna cu un simpu: "te iubesc si la multi ani"

| Kenedyy a răspuns:

Bunaaa big grin. Da, un lantic de argint este ok pentru. o fatawinking. Dar ai putea sa o faci sa se simta si mai speciala de aaatat big grin. De exemplu poti s-o scoti la un restaurant. Atat de frumos love struck si romantic, la un picnic sub lunaa love struck.
Nu stiu acum` thinking, eu ti-am zis cum mi-ar placea mie laughing
Si lantul este okwinking, sau poti sa ii iei tot asa un lant. cu lovee [ intr-o inima ] jumate la lantul ei, jumate la tine [ la breloc, ceva de genu`]
Cred ca i-ar placeaa love struck
Orkm sunt sigura ca o sa aprecieze orice ii dai love struck, pentruu ca te iubeste, nu?
Sper ca te-am ajutatt :*
big grin ceva si pentru mine :d? cum ar fi o fundita happy?