| LoneliiGirll a întrebat:

Plec peste o saptamana la Arad. Si cum este iarna. Nu stiu ce as putea sa`mi iau cu mine. Ceva idei? Va rooog:X:X

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

In primul rand multe haine groase, oricate ai avea, tot vei mai dori sa ai la tine. Apoi manusi. fular, caciulita groasa, ghete confortabile si cu talpa care sa nu alunece, pijamale groase, malete si plovere care sa se lipeasca de piele, sa tina cald, eventual o vesta, daca ai.
Iar daca mergi la ski, sanius si ai acasa echipamente, nu le uita!
Distractie placuta!

| IooMar a răspuns:

Sa iti iei 2-3 perechi de pantaloni, colati sa iti iei de sub pantaloni, cizmele si inca ceva, geaca, 3-4 bluze si plovorehappy

| MariaO a răspuns:

Buna!
Depinde si de cat timp stai.
Ia-ti 2 sau 3 perechi de pantaloni grosi, ca sa ai de rezerva. Cateva tricouri, peste care sa poti pune hanorace, de preferat cu fermoar, ca sa-l poti deschide daca iti este prea cald. Ghetute grosute sau cizme de piele. Si nu uita de sosete groase ( cate zile stai +1, caci se pot uda).
Have fun!