| luce20022 a întrebat:

Prietenul meu e foarte timid. Credeti ca isi va gasi curajul sa ma sarute? funda pentru un raspuns argumentat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o să găsești momentul potrivit să faci asta, nu te judec. dar, probabil așteaptă el ceva din partea ta, înțelege-l că e timid.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de unde spanaci sa stim noi?

| neutrino a răspuns:

Va avea acest curaj atunci cand va creste mare!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Baga-i mana-n pantaloni si joaca-te cu carnaciorul. O sa sara direct pe tine, cat o fi el de timid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ce nu îl săruți tu?

| luce20022 explică (pentru anonim_4396):

Daca sincer mii cam rusine si in plus el e mai inalt decit mine si nu... te rog nu ma judeca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru luce20022):

o să găsești momentul potrivit să faci asta, nu te judec. dar, probabil așteaptă el ceva din partea ta, înțelege-l că e timid.

| MidnightR a răspuns:

Omg laughing
Ce argument vrei la intrebarea asta?

| luce20022 explică (pentru MidnightR):

Daca ai un raspuns de dat atunci raspunde dar nu fa glume pe seama altora. TPU e ca sa ne ajutam reciproc indiferent de care sint intrebarile adresate

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Ai putea incerca sa faci tu primul pas, unele persoane au nevoie de un mic imbold

| c0ntsimplu a răspuns:

Saruta-l! Dupa acest act el se v-a dezmortii si sincer sa fiu tu vei fi cea pupata mai mereu pentru ca el nu v-a mai fi timid in preajma tawinking
(Experienta proprie )
Cel mai indicat ar fi sa stati cat mai aproape unul de altul ca de ex:O bancawinking
Succes happy

| luce20022 explică (pentru c0ntsimplu):

Multumesc mult, mai facut sa ma simt mai bine happy imi pare rau ca nu ti-am dat tie funda...
doar din curiozitate pentru a face o comparatie cu situatia mea, tu cati ani ai? happy

| c0ntsimplu a răspuns:

Acum am 19, dar aceasta experienta am avut-o pe la 16 ani (Mai greu cu "Porneala")sa zic asa laughing.
Ma bucur ca ti-am dat o stare de bine!