| luce20022 a întrebat:

Prietenul meu e foarte timid si nu cred ca ar avea curajul sa ma sarute. credeti ca ar trebui sa fac eu primul pas? (si eu sint destul de timida)

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Caută un moment anume, plimăbe prin parc, nu îl lua dn prima așa. Să fie un moemnt de romantism eventual undeva pe o bancă și din discuțiile cu el ca între doi amorezați sărută-l tu prima. I-ați inima-n dinți și prinde un moment de curaj și gata scapi. Prima dată e mai greu. (E bine să nu fie așa în văzul lumii ci undeva într-un loc mai retras, poate ai inhibiții).
Câți ani ai luce20022?

7 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Păi normal că trebuie să fci tu primul pas. Fetele sunt mai întrăznețe. DEci tu trebuie să-l săruți prima și să te porți frumos cu el. Încearcă că nu mori.

| luce20022 explică (pentru Anonimuserr):

Am sa incerc, mersi de raspuns. ai putea te rog mult... te implor sa imi mai dai citeva sfatui? mai detaliat cam ce si cum ar trebui sa fac... iti dau funda, promit happy

| luce20022 explică (pentru Anonimuserr):

Multumesc. conteaza varsta? cati crezi ca am?

| Anonimuserr a răspuns (pentru luce20022):

Am întrebat de curiozitate. Nu știu 14 ani?

| luce20022 explică (pentru Anonimuserr):

In curind fac 14, cum de ai ghicit?
tu citi ani ai?

| Anonimuserr a răspuns (pentru luce20022):

Eu sunt clarvăzător. Poate cel mai bun din țară. Știu tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Stii si cati bani am eu in buzunar acum?

| Anonimuserr a răspuns (pentru luce20022):

Caută un moment anume, plimăbe prin parc, nu îl lua dn prima așa. Să fie un moemnt de romantism eventual undeva pe o bancă și din discuțiile cu el ca între doi amorezați sărută-l tu prima. I-ați inima-n dinți și prinde un moment de curaj și gata scapi. Prima dată e mai greu. (E bine să nu fie așa în văzul lumii ci undeva într-un loc mai retras, poate ai inhibiții).
Câți ani ai luce20022?