| ronaldoedy a întrebat:

cum ii pot spune pe facebook unei fete care nu e in clasa cu mine ca imi place de ea (am 13 ani si amandoi suntemi timizi)?

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna vorbiti si voi despre ceva anume, dapa un timp intreab-o daca are iubit, daca te place daca raspunsul este afirmativ intreab-o daca vrea sa se combine cu tine si nu o intreba direct mai asteapta ceva vrem pas cu pas nu din prima.

BAFTA!

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Îi dai share la o poză într-un mesaj, pe care scrie ceva gen "Hey, tu! Da, tu! Te plac/Eşti frumoasă/etc".

| onasis1961 a răspuns:

Treci peste timiditate.Vezi asta că poate te ajută:
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

| karminuta a răspuns:

Vorbiti,vorbiti si dupa, spune-i pe neasteptate, vezi ce zice, dar daca rade la scoala de tine, prefate ca nu s-a intamplat nimic!

Succes!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Pur şi simplu îi spui.
Pe curând!

| danielaxyz a răspuns:

Trimite-i o melodie cu versuri care sa exprime ce simti pentru ea

| Supersuper123 a răspuns:

Incepe incet...si tot asa...intreab-o ce face in timpul liber, ce hobbyuri are si tot asa. Intreab-o daca are prieten, si va merge ceva. Bafta!

| Andronache_Sorin_1996 a răspuns:

Vorbeste cu ea.lasa timiditatea.incercarea moarte n-are