| ronaldoedy a întrebat:

cum ii pot spune pe facebook unei fete care nu e in clasa cu mine ca imi place de ea (am 13 ani si amandoi suntem cam timizi)?

Răspuns Câştigător
| IonelaaaS a răspuns:

Pai ii spui unui coleg de al tau sh el ii spune colegei ei sau chiar ei ..folosesti aceeasi tactica, si dupa i-ai putea cere sa va intalniti.nu?

8 răspunsuri:
| IonelaaaS a răspuns:

Pai de ce sa eu spui pe facebook? nu mai bine ar fi sa eu spui fata in fata?

| IonelaaaS a răspuns:

De ce sa ii spui pe facebok?

| ronaldoedy explică (pentru IonelaaaS):

Nu ti-am spus ca sunt timid?

| IonelaaaS a răspuns (pentru ronaldoedy):

Dar nu ar trebui sa fi timid, nu faci nimica cu timiditatea

| ronaldoedy explică (pentru IonelaaaS):

Ar fi usor dar e si cu un an mai mare ca mine broken heart

| ronaldoedy explică (pentru ronaldoedy):

=[[

| IonelaaaS a răspuns (pentru ronaldoedy):

sad nu conteaza varsta, adica nah fetele de obicei asa de la varsta de 13 ani pana la 16 -18 se uita dupa baieti mai mari si la 20 dupa aia de 16-18 ii complicata viata asta.dar pentru mine varsta mi se pare ca sunt doar niste numere asa fara rostbig grin

| ronaldoedy explică (pentru IonelaaaS):

Poi o colega de-a ei mi-a spus ca i-a spus ca ii place de mine si nu stiu cu sa ii spun ca si mie imi place de ea

| IonelaaaS a răspuns (pentru ronaldoedy):

Pai ii spui unui coleg de al tau sh el ii spune colegei ei sau chiar ei ..folosesti aceeasi tactica, si dupa i-ai putea cere sa va intalniti.nu?