| ronaldoedy a întrebat:

cum ii pot spune pe facebook unei fete care nu e in clasa cu mine ca imi place de ea(am 13 ani si amandoi suntemi timizi)?

8 răspunsuri:
| mrjohanys a răspuns:

Copii voi va indragostiti la 13 ani si la 14 faceti copii, mai uitati-va si voi la desene

| ronaldoedy explică (pentru mrjohanys):

Taci acolo! poate asta ti s-a intamplat ţie!=]]

| Fulbaster a răspuns:

Pur si simplu ii zici, fetelor le plac tupeistii!

| HDSeer a răspuns:

Huh facebook.Va fi usor.
1.Cand vorbesti cu ea o poti intreba:
"Esti atat de frumoasa si desteapta dar esti timida..dece?"
Daca spune asa e felul meu de a fi.I spui ca e asemenea unui diamant in care te-ai indragostit.
2.Iti recomand sa-i spui:Hai la o plimbare! big grin sa vorbiti desprea ea despre tine si la sfarsit sa-i spui..."Totusi tin la tine si nu mii rusine sa spun ca m-am indragostit de asa o fata frumoasa ca tine" si sa o saruti. daca vrei sa fii tandru si sai dai semn ca e relatie trainica fa o pe obraz.
Succes.

| Radu921 a răspuns:

Daca eti timid si iti place de o fata, in principiu pana te hoterasti tu sa-i spui ea s-a cam prins deja asa ca in loc sa consumi timp si imaginatie sa-i spui ca-ti place de ea (lucru inutil) mai bine treci la pasul doi direct si o inviti undeva sa iesiti impreuna. Daca sunteti amandoi prea timizi tine si faza aia cu mersul la biblioteca, daca mai sunt biblioteci.

| ronaldoedy explică (pentru Radu921):

Nu-i de mine bi bleoteca =] ]poate un suc

| ronaldoedy explică:

Nu imi place laptele

| Christian_Ionut_1993 a răspuns:

Man e simplu fa tu primul pas. daca si ei ii place de tine, va accepta! Pt inceput invit-o undeva parc, la o inghetata, un suc, etc