| anonim_4396 a întrebat:

Este o fata la noi in scoala de care imi place mult nu e in clasa cu mine ea are 13 iar eu am 14 ani. Nu stiu cum sa fac sa ma placa vorbesc cu ea si ea vorbeste daca suntemi singuri in statia de autobuz imi spune sa mai raman dar altfel in scoala cu colegele nu prea vb doar asa cateva cuvinte nu stiu voare simte ceva pentru mine sau e doar o iluzie?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine sa mai ramai in statie, poate inveti sa si scrii.

| Pool77 a răspuns:

Nu v-am pus intrebarea sa imi criticati scrisul v-am pus intrebarea ca sa imi raspundeti dupa parerea voastra