| iuliaGirl11 a întrebat:

Sall TPUwinking
Intr pentru baieti : Cum ar fi pentru voi fata perfecta?

Si nu vreau raspunsuri de genu : nu exista fata perfecta, desi e adv.
Asi dori si alte raspunsuri

Cel mai bun primeste FUNDA) :d

Cel mai bun primeste FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| andreea_7819 a răspuns:

Cea mai perfecta fata ar fi o fata care te asculta,iti da sfaturi,te intelege,te iubeste cu adevarat,nu te insala,dar niciun baiat nu'si poate da seama care e fata perfecta pentru ca u crezi ca fata prefecta e fata cea mai frumosa,miss, dar nu e asa, fata frumoasa e fata cu calitatile ce le-am spus mai sus! Ma bucur ca te'am ajutat:*:X

4 răspunsuri:
| andreea_7819 a răspuns:

Dc nu e corect? Am zis doar ce mi-a venit din inima si am castiga! Fetele's de partea meabig grin:* Mersi de funda:X:*

| Buii a răspuns:

Pentru mine o fata perfecta, ar fi in primul rand sa aiba in primul rand o fata frumoasa, sani sa aiba cat de cat si cur la fel (adica sa nu te faci de ras cand mergi cu ea intr-un local sau la o plimbare) sa fie intelegatoare, sa nu stea cu tine doar pentru bani. Asta e pararerea mea, dar la chestii din astea, pentru fiecare baiat in parte, gusturile nu se discuta big grin

| Buii a răspuns:

Hei nu-i drept, i-ai dat funda lu andreea care e fata laughing

| gonzolino a răspuns:

Fiecare are standardele luihappy Parerea mea este ca o fata ar trebui sa fie in primul rand inteligenta,respecruasa, comunicativa, cu simtul umorului sa stie sa faca comromisuri(intr-o relatie) si nu in ultimul rand sa stie sa iubeasca. Poate ar mai fi cate ceva de spus dar cred ca este suficient atat.