| anonim_4396 a întrebat:

Salot- Este ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou sa ai iauu.
Asi dorii cateva ideii de cadouri big grin si inca ceva big grin Voi ce cadou ia-ti; uat prietenei voastrebatting eyelashes kiss Dau funda plus vot pentru cine imi da cateva ideii noi si chiar si cateva sfaturi buneewinking Mss Mooolt :X

Răspuns Câştigător
| bamse a răspuns:

Nu te zgarci. Combina mai multe cadouri. Cu cina in oras nu dai niciodata gres. La ea trebuie sa se adauge o floare ( trandafirul iar nu da gres ) si un alt cadou ( gen parfum, ciocolata speciala de la magazinul de ciocolata, ursulet, etc )
Eu asta fac, combin mai multe cadouri si le dau treptat, nu toate odata. Deasemenea adaug tot timpul un element surprinzator ( gen ii trimit un buchet de flori printr-o firma care livreaza acasa, cu un cartonas pe care scriu eu cate ceva scurt si din inima ).

4 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Depinde de pasiunii; daca asculta muzica ii iei cd cu idolul ei.daca alearga ii iei adidasi. daca se macheaza ii iei un ruj si o oje sau fardurii.un parfum sau un deodorant un gel de dus.o vopsea de par. exista casete cu gel de dus; sampon si feodorant.in carrefour

| ame_3387 a răspuns:

De obicei daruiesc un trandafir si o carte happy
sper sa te ajute si p u
succes

| Kinderlover a răspuns:

Puey depinde ce ii place.
ii poti lua un urs mare thinking daca ii plac animalele de plus
sau un parfum
poti sa personalizezi un breloc...sau o perna cu o poza cu voi 2 cu un mic text
sau un lantisor...
tongue
nu stiu depinde si ce ii place ei big grin
oricum sper ca te-am ajutat oarecumhappy

| Ana_2576 a răspuns:

Cel mai bun, rapid si usor de gasit cadou pe care il poti oferii unei fete este un parfum, dar nu genul care costa 10ron. Incearca Christina Aguilera. Miroase absolut genial sau Diesel Fuel for Life.