| eumha a întrebat:

Heyyy.am si eu o dilema.peste o saptamana e ziua mea si nu prea stiu ce cadouri sa-mi iauu...as vrea niste sfaturi tinannd cont ca fac 14 ani:X

2 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

Ok, si eu sunt nascuta pe 18 oct si fac 17 ani, eu am punctat pentru un notebook, am vazut unul de la Toshiba pe verde(ador culoarea verde) si pentru un sistem audio de la genius 5.1 din lemn masiv.

incearca si tu ceva de imbracat, eu stiu.sau da un party daca nu potisa iti iei si cadouri si sa faci si asta.
eu in locul tau mi-as fi luat ceva de imbracat, poate 1 parfum sau 1 lantisor, 1 bratara de argint.

| Liquor a răspuns:

Dar eu cand am implinit 14 ani, colectionam papusi din portelan (dinalea cu parul cret si rochii valvoie). stateau pe o blanita de lemn. Sunt foarte dragalase