| makeawish a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Pe data de 13 Septembrie e ziua mamei mele. Dati-mi va rog niste sugestii ce pot sa-i ofer de ziua ei de nastere...Mersi anticipant

Răspuns Câştigător
| Georgii97 a răspuns:

Ai putea sa-i dai o bratara de argint happy [eu asta i-am dat mamei mele acum cateva zile cadou]

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O cruciuliţă argintată sau un ghiveci cu flori naturale! La mulţi ani şi din partea mea! Să fie sănătosă şi binevoitoare cu tine!

| mona a răspuns:

Comanda-i un tort si cu un superb buchet de flori ar trebui sa fie suficient, gestul conteaza

| KingMidas a răspuns:

Un vibrator sau chiar mai multe

| Haney a răspuns:

Pai ceva original facut de mana ta nu comandat totul.si de asemenea niste flori si daca ai putea un tort elegant dupa cum iti permit bani.si cum a zis mona gestul conteaza happy

| LittleCoco a răspuns:

O crema, un parfum o esarfa sau o bluza sunt cadouri cu care nu poti da gres.Pe mine ma ajuta faptul ca atunci cand mergem in oras sau suntem acasa mai spune cateodata "mi-ar trebui asta, sau asta" si asfel pot sa-i cumpar cadoul pe care si-l doreste cu adevarat. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat si iti doresc succes happy

| Andreeacordos a răspuns:

Si ziua mea E IN 13 SEPTMEMBRIE

| exydos a răspuns:

Iti dau niste sfaturi :
O rama pentru fotografii si o fotografie cu toata familia
O cutiuta muzicala
Caseta de bijuterii
O felicitare cu un buchet de flori care ii plac
Bafta, sper sa alegi cadoul potrivit!

| EllaBella22 a răspuns:

Eu spun sa ii cumperi o rama foto in care sa pui o poza cu tine si ea, sau o noua rochie. poti cumpara una dintre sau pe amandoua. funda? ca eu doar la sta m-am gandit. va rog funda?