| Meily708 a întrebat:

peste o luna imi sarbatoresc ce 15 ani! prima data imi sarbatoresc ziua de nastere cu prietenii 6i a6 vrea sa fie una memorabila cit pentru mine atit si pentru prieteni. Am nevoie de ajutorul vostru cum credeti cum va fi mai bine s-o organizez, idei, propuneri, sugestii?(As vrea sa fac doar cu prietenele mele, voi sarbatori la o vila(cabana)multumesc =*

1 răspuns:
| teodora612 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci sub forma unei petreceri in pijamale, dar nu inainte sa dansati sau ceva in genul asta.