| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele, ceva mai special sa aiba amintire, nu flori sau din astea care vor fi aruncate la gunoi la un moment dat. Funda

3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

UN "BEBE-MIC", fara ca ea sa isi dea sema ca prezervativul era gaurit de tine; sigur-sigur o sa te tina minte toata viata.winking laughing laughing laughing

| suntsuper a răspuns:

Un colier/o bratara dragute.

| GKev a răspuns:

O Sculptura din sticla cu o inima sau ceva ce sti ca ii place, dupa parerea mea e un cadou frumos.