| gicu45 a întrebat:

Salut, ce cadou pot sa ii ofer unei fete care face 16 ani. ea e buna jucatoare de baschet.pup

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Daca va cunoasteti bine sau asa, i-ai flori [trandafirii sunt cei mai frumosi. rosii.]. Daca nu, iti garantez ca te scapi cu un ursulet de plus urias si o cutie cu ciocolata. Ne plac chestiile pufoase. De asemenea, ii poti lua un set de esarfa si manusi, dinalea simpatice.
Ii poti lua si un set din ala de cana cu numele ei, ciocolata calda si marshmallows. Mmmm smug.
Sau o carte care tie ti s-a parut interesanta si crezi ca i-ar placea si ei.
Daca iti place de ea, i-ai ursuletul, 3 trandafiri si fa-i unn CD cu muzica. Da fa-l tu. Nu-l cumpara. Ca isi piere farmecul.

Succes:*

| gicu45 explică (pentru Ada11):

Ooo bune idei, cred ca voi alege o idee din ale tale. multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

O minge de basket. un cos cu minge de basket pe care-l poate atarna pe perete, un compleu cu numele ei si numarul cu care joaca (hai ca nu-i asa scump cum crezi), o geantuta in forma de minge de basket, si nu mai stiu

| VitalyDeMarco a răspuns:

O pereche de mansete. Ceva cu o culoare pe care ea o place.

| ORDKEO a răspuns:

O minge de baschet

| gicu45 explică (pentru ORDKEO):

Ehh minge, i-as cumpara dar ea are deja,, dar oricum mutumesc

| Marius_Grigore_1989 a răspuns:

Poi daca o cunosti si stii ce-i place ofera-i ce vrea, daca nu o cunosti si vrei doar sa o impresionezi, trandafirii rosi sunt buni asta daca chiar iti place de ia, o pereche de manusi ca e frig si manusile sunt un lucru nici prea personal nici sa il dai oricui.

| cris123ac a răspuns:

O minge cu numele tau pe ea.

| FetchD a răspuns:

Cumpara-i o carte! Recomand "Profesorul Wilczur" scrisa de Tadeusz Dolega-Mostowicz