| dandy15 a întrebat:

Salut.In curind voi avea o surioara si parintii au spus ca eu decid care va fi numele ei.Va rog sa ma ajutati cu niste nume de fete care va plac voua.Eu ma gindeam la numele Camelia. Voi ce parere aveti? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Mie imi place Alina, si Maria e dragut, si Raluca imi place mult... Poate asta te ajuta: http://www.copilul.ro/nume-copii/

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un nume mai ciudat.sh neobishnuit:dalina.

big grinasha o cheama pe sorelabig grin
acum bine.tre sa alegi un nume care iti place sh tie sh parintilor tai.>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woow...lavinia nu pune nimeni? mie imi place
-Lavinia
-Beatriz, Beatrice, Beatris
-Sara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emilly, Emanuela, Raluca, Ramona, Marinela, Sofia, Maria, Anabell, Ysabella, Ioana, Mirabela, Anyta, Alice.

Sa va traiasca!:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delia sau Adela, Diana sau Mihaela.Si e Camelia e foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camelia georgiana :d ca pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut! Eu iti propun Anamaria sau Irina. Mi se par niste nume foarte simpatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume franțuzești:Charlotte (Șarlot) Chantal (Șantal) mie imi place Raluca si Ana-Mare (imi place maria si anahee hee da si mie fudisaaaaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place numele care iladait tu este cel mai fumos nume ilaidat tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Saya_1767 a răspuns:

Ce zici de Olivia sau Amalia.Nici Camelia nu e un nume urathappy

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Si eu am o surioara care va implini in 1 iulie 2 anisori pe care o cheama Camelia.Si parintii m-au lasat sa-i decid eu numele.Cred ca am vrut sa o cheme Camelia fiindca dupa parerea mea e un nume sensibil si-l poti alinta.Eu o alint Camy.

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

E frumos si numele Camelia.
Dar pe sora mea as vrea s-o cheme Alice!love struck

| Elle2117 a răspuns:

Mie imi place Lisa Camelia.
dar oricum te-ai gandit la cel mai frumos nume!

| Loveisin a răspuns:

Poi mie imi plac aceste nume : Alina, Denisa, Lorena, Silvia, Jasmin, Camelia, Betina(numele meu) si Alexandra

| Diiux a răspuns:

Mdah...si Camelia este un nume ff frumoshappy. Dar uite ce nume imi plac mie:jesica, Lucy(se citeste Lusy), Denise, Cosmina, Karina, Mihaela, Nicole, Alissia, Alexa. sper ca te'am ajutat

| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Si mie imi place Camelia. De asemenea, Livia, Ruxandra, Marisa...

| shakira a răspuns:

Ce nume imi plac mie:maria(si sa o strigati mari)sau andrada, denisa, florentina, daria(si sa o strigati dariutza). Camelia e un nume foarte frumos deosebit nu-i des intalnit deci intr-un fel o fake pe surioara ta unika. u alegi trebuie sa se potriveasca si cu numele de famile.
Asa ca succes si sa va traiasca si sa fie sanatoasa si voi pe langa ia...sa te bucuri de sora ta.:*>big grin

| LaLaLakin a răspuns:

Mie imi plac numele deosebitehappy

Bridget, Arina sau Amira

Sau chiar Coraliahappy
Cum vrei tubatting eyelashes
Jasmine, Yasmina. unul deosebit:*
Sperantasmug

Fundita?batting eyelashes

| Saraaaa_6669 a răspuns:

Eu daca as fi in situatia ta i`as pune natalia sau sara.winking

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Emily sau Sophiebig grin probabil ca parinti tai o sa mai aleaga un nume mai romanesc fata de ce alegi tuhappy Sophie mi se pare un nume dulce :X

Mie imi plac urmatoarele nume:

-Aisha
-Jasmine
-Camelia
-Roxana
-Andreea
-Denisa
-Lorenna
-Bianca
-Raluca
-Vanessa

Fundita?:*

| Erika:) a răspuns:

Pei un nume care nu este asa folosit eu! as propune Daiana sau Daria

| LidiaD a răspuns:

Mmmdap...si eu am o sora mai mica decat mine cam cu 9 ani:))
iar cand aceasta s-a nascut eu am vrut sa o cheme Cristina si ai mei au fost de acord
http://www.nume-copii.ro/ vezi ca ai aici top 10 nume pentru copii
SUCCES!:D

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Karina, Maia, Anya si Sofia

| Cristina00 a răspuns:

Anafrita! si poti sa o strigi Frita laughing

| sergiu_4172 a răspuns:

De Mara ce zici? Iti place?

| Bibiutza a răspuns:

Eu ador numele Bianca:X:X stiu ca asa ma cheama si pe mine dar si daca nu m-ar chema tot miar place :X:X si il poti alinta in Bia, Bibi, Bebe, Bi (cum imi zice o colega laughing ), Bibiutza, si partea cea mai faina poti sa faci alt nume si anume : Anca (de la biANCA) si si asta iar il poti alinta ancutza, ani, ana etc. ps : imi mai place numele andreea il iubesc si pe asta ...numai bine

| PurpleHeartLove a răspuns:

Numele mele preferate suntbig grinenisa, Analia, Vanessa, Eliza.Decizia iti apartinewinking

| Ioαnα.:* a răspuns:

Buna.happy
Valeria-Vale
Alexandra-Ale, Alexa, Andra, Sanda, etc
Fundita?puppy dog eyes

| Andreea_9565 a răspuns:

Mie Sara imi place cel mai mult, dar ar mai fi si Emilia, Eliza, Jennifer, Eva, pentru ca inseamna viata. big grin