| dandy15 a întrebat:

Salut.In curind voi avea o surioara si parintii au spus ca eu decid care va fi numele ei.Va rog sa ma ajutati cu niste nume de fete care va plac voua.Eu ma gindeam la numele Camelia. Voi ce parere aveti? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Mie imi place Alina, si Maria e dragut, si Raluca imi place mult... Poate asta te ajuta: http://www.copilul.ro/nume-copii/

96 răspunsuri:
| Cata_2053 a răspuns:

Hey pai nu stiuthinking eu i-as pune numele Bella este foarte frumos si sunt sigura ca si surioara ta este la felwinkingbig grin app pupo dinpartea meatonguetonguehappy

| Myky_6952 a răspuns:

Salut! Mie, cand eram mica, imi placeau foarte mult numele Magda, Laura si Natalia(Nataly ca porecla), cand am mai crescut putin mi-am dat seama ca, desi imi placeau mult numele, vroiam zile onomastice.Deci ar fi frumos sa'i dai un nume de sfant.Parerea mea. Sper ca te'a ajutat!
(\--/)
(^.^)
(")__(")

| dandy15 explică:

Multumesc la toti.Cred ca tot Camelia ramine.Frumoase nume sint dar...Cred ca tot Camelia ramine.

| DamnPrincess a răspuns:

Mie imi place: Alessia, Carla, Andreea, Sonia, Miruna.
Cel mai mult- Miruna si Alessia, cred!
Tot ce conteaza e sa fie sanatoasa!
Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Si sa imi spui cum o s-o cheme! happy:X:* Bye!

| Pretty10Girl a răspuns:

Mie imi place foarte muult Stefania

| Sell a răspuns:

Alejandra(se citeste Alehandra), Jennifer, Michaela(Mikeila), Camelia e un nume frumos! Mi-emi mai place si Irina, Sabina, Sabrina, Iulia!

| Vivien_3625 a răspuns:

Tatiana.Roberta.Izabela happy