| PascuBogdan a întrebat:

Am si eu o problema de curand am cunoscut o fata pe facebook si mie imi place foarte mult de ea. Problema se pune in felul urmator de fiecare data cand ma bag in seama cu ea pe chat se uita la ceea ce spun numai ca refuza sa vorbeasca cu mine. Aveti idee sau sfaturi cum sa o conving sa vorbeasca cu mine?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu prea ai ce face doar daca sunteti din acelasi oras si aveti prieteni comuni sa le zici sa o cheme si pe ea si s-o cunosti fata-n fata.

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Probabil ca sentimentul nu e reciproc.Nu cred ca ai,, cum s-o convingi,,.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este interesata de tine. Cred ca cel mai bine ar fi sa iti consumi energia pe altcineva.

| ツDiana a răspuns:

Te ignora, accepta realitatea, nu vrea sa vorbeasca cu 'strainii' cel mai probabil.

| singuraticul90 a răspuns:

Cred ca o faci sa se creada prea importanta si o tratezi cu prea multe cuvinte dulci, crede ca esti obsedat. ai putea sa lasi sa treaca vreo saptamana fara sa o mai bagi in seama si dupa aia sa incepi sa vorbesti iar cu ea, dar de data asta fara acele cuvinte care te face obsedat, tot asa am patit si eu si m-am tinut de o fata 2 luni sa vorbeasca cu mine ca nu voia si acum suntem cei mai buni prieteni happy