| 10Bubico a întrebat:

Daca ești rarait si sâsâit nu poți sa îți faci o prietena? Adică in loc sa zici hol se înțelege hiol; in loc de fotbal se înțelege fiotbal! Îți poți face prietena dacă vorbești așa?

8 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Da, poti

| IoanaIonuca a răspuns:

N-are nicio legatura asta. Unor fete le plac raraitii/sasaitii. Deci, poti!

| aKylie a răspuns:

Da,normal ca potilaughing nu iti face probleme.

| Doub a răspuns:

Da, unele fete consideră asta drăguţ. smug

| Kaℓi a răspuns:

Poti sa mergi la un logoped, te-ar ajuta.

| KeepBreathing a răspuns:

Normal ca poti! Nu conteaza ca esti sasait sau rarait. Unele fete considera asta ceva dragut la un baiat.

| RAY a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci la logoped ca si eu am pierdut vremea si acuma e aiurea, cei drept nu urla lumea dupa mine dar te iau uni in ras

| AnaSayLove a răspuns:

Sigur!
la noi in liceu era un baiat sasait si aproape toate fetele erau in limba dupa el si nu pot spune ca era foarte frumos.
singurul lucru pentru care multe fete il placeau era ca el nu dadea in fete chiar daca era lovit de o fata sau impins...era foarte dragut cu fetele....se baga in discutii cu fetele. Poti incerca si tu happy
Funda?