| 10han a întrebat:

Daca te pune cineva sa zici fotbal si tu zicand se intelege fiotbal.De ce se intelege fiotbal? Sau in loc de hol tu zici hiol.De ce se aude asa? Iti poti face o prietena daca vorbesti asa? La mine in clasa toate fetele vor sa faca poza cu mine si ma pupa! Te poate dezavantaja lucrurile acestea in viata daca esti si rarait? Daca vorbesti asa poti sa te angajezi ca politist sau in cadrul armatei?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Numai o fată proastă ar pune accent pe asemenea lucruri și mi se pare destul de aiurea să te îngrijoreze așa ceva.