| x2gk9r a întrebat:

Salut…Vreau un sfat
Vb cu cineva si daca nu i dau eu msj el nu da, nu imi raspunde cate 2 sau 3 zile la msj, era vb sa ne vedem si nici nu raspunde la msj
un sfat ce sa fac?
De fiecare data cand intreb spune ca i ocupat cu munca si nu prea are timp dar cand o plecat cu niste prietenii in alta localitate atunci a avut…

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pierzi timpul cu aceasta persoana
nu este interesat de tine
da-i block si mergi mai departe cautand pe altcineva

| x2gk9r explică (pentru Simpatic):

Nici azi nu am primit niciun mesaj(

| Simpatic a răspuns (pentru x2gk9r):

Daca iti place sa pierzi timpul
cu totii te-am sfatuit sa iti ocupi timpul cu altceva, fara sa mai ai asteptari de la acesta de care zici
eu ii dadeam block de mult

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti suna direct, lumea asa proceda inainte si era mai bine.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu-i mai da mesaje.Nu are treabă cu tine.Nu mai avea nici tu de el.

| johnnny123 a răspuns:

Nu este evident că nu are chef să interacționeze sau să petreacă timp cu tine?

| Miruna333 a răspuns:

Sa inchei orice legatura cu respectivul. Nu se vede ca nu-i interesat si cauta numai motive? Nu exista scuze. In ziua de azi, majoritatea oamenilor se duc pana si la toaleta cu telul si saracul, nu are timp sa iti raspunda ca e in alta localitate, nu e ca si cand nu atinge telul deloc. Scuze ieftine. Nimeni nu e ocupat sa nu iti poata raspunda 2-3 zile.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Simplu nu mai vrea sa vorbească cu tine, și nici nu-l poți forta sa vorbească cu tine, un sfat de la mine nu mai încerca să tot insiști sa vorbești cu el

| ShREKT a răspuns:

Pai daca ar fi interesat de tine ti-ar scrie in orice situatie, sau ar incerca macar. din pacate nu este interesat/a si ar trebui sa o lasi asa ca sa nu mai suferi

| daniel889 a răspuns:

Majoritatea barbatilor cauta o femeie care stie sa scrie! Iti recomand sa pui mana pe carte si dupa o sa apara si din aia care te vor baga in seama.

| Lilianaleyla89 a răspuns:

Fata,sincer nu il intereseaza pers ta.Da stiu, doare dar daca ii e de tine te va cauta el.