| bruno04 a întrebat:

Salutare. Mi-ar placea sa citesc niste fragmente, "mini povesti " despre dragoste, iubire. De exemplu daca a-ti avut o poveste de dragoste uimitoare si simtiti placerea sa o scrieti aici ori a-ti vrea sa aveti o asemenea traire. ( Sper sa fie mai multe fete ). E mai sentimental.

Răspuns Câştigător
| Candy12345 a răspuns:

Imi poti lasa id-ul de messenger? Putem vorbi acolo.

| bruno04 explică (pentru Candy12345):

sigur. brunethu.brunethu

2 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Sa stii ca sunt si reviste despre asa ceva spre exemplu ( povestea mea) e o revista care prezinta experiente din viata oamenilor cu bune cu rele