| tiberyus123 a întrebat:

Saptamana viitoare fac 2 luni de cand sunt cu prietena mea. Ce cadou as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de ce musai trebuie cadou? oare un Te iubesc din suflet/inima si un trandafir nu este de ajuns? declara-i dragostea ta si eventual o poti scoate la o prajitura/pizza depinde de bugetul tau.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lasa cadourile pentru 1 an ca doar nu ai sa ii faci cadouri in fiecare luna

| Park1Suin a răspuns:

Oricine poate spune ca iubeste...
Tu dovedeste-i ca o iubesti!
Faci 2 luni si gata mergi cu cadourile?!

| Allesya1097 a răspuns:

Un lantisor sau cercei

| rodyrody a răspuns:

Face-ti 2 luni nu 2 ani si sa-i faci cadouri deja? Ii poti lua un buchet de trandafiri si ii faci o declaratie de dragoste atat! Ca daca acum ii dai cadouri mari dar cand ve-ti face 1 an sau 2 atunci ii vei aduce luna dupa cer? Iar declaratia nu o iei dupa net scrii ce simnti pentru ea.

| valyrutza24 a răspuns:

Un buchet MARE de trandafiri rosii. happy