| alex055 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata si i-am zis o gluma prin care i-am zis ca sunt indragostit de ea si mi-a zis ca nu crede, ca trebuie sa ii demonstrez. Cum as putea sa ii demonstrez?

Răspuns Câştigător
| PavelVladescu a răspuns:

Ba esti cu ea? Si i.ai zis in glumă asta?
Ca sa o dai la intors cu demonstartul, spune-i ca tu o faci, dar sa deschida inima sa vadă

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu ii demonstrezi.
Nu ai cum.
Dragostea se simte, nu se demonstreaza.

| Cozma_Aurora-irina_1962 a răspuns:

Se spune că nu există iubire, există doar dovezi de iubire. Spune-i că o iubești ( că doar nu spui asta oricui), e și asta o dovadă de iubire și încearcă să o surprinzi plăcut cu ceva. Dacă știi că își dorește ceva, încearcă să-i faci o surpriză. Surprinderea face parte din frumosul joc al dragostei. Baftă îți doresc!