| PăpușăDePlasticPrefăcută a întrebat:

Tu cum iti faci iubitul/iubita fericit/a? funditabig grin

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu pe noi ar trebui să ne întrebi, şi pe iubit/ă. El/ea ştie ce vrea şi cum vrea, cu siguranţă happy

| ThePunisher a răspuns:

Ii ofer un trandafir rosu, o imbratisez si o sarut, iar apoi ii spun ca o iubesc.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Iubindu-l?

| RoXyyR a răspuns:

Pe iubitul meu il pot face fericit din mai multe puncte de vedere ii dau atentie cand consiser ca merita asa putin ca apoi i se urca la cap il rasfat il fac sa se simpta iubit si inteles.

| yoRaluka a răspuns:

Ii fac pe plac...si vorbesc despre ce vrea sa vorbim, il intreb de ce este prost dispus si aprob orice din ce spune, vorbind despre ce ii place(sper ca te ajuta)...doar incearcawinking