| Rose_2860 a întrebat:

Ce reactie ai, ce faci cand iubitul/iubita iti face o promisiune si nu se tine de ea?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ii arat ca m-a dezamagit si ca trebuie sa se revanseze prin ceva foarte special ca sa uit. Eu sunt de obicei morocanos cand iubita e indiferenta sau joaca teatru.

| Denisa a răspuns:

Mi s-a intamplathappy Pai m-am suparat tare, nu am mai vorbit cu el cateva ore... dar e asa dulce ca nu am putut sta suparata pe el mutl timp si mi-a trecuthappy

| georgiana a răspuns:

Sunt suparata si un pic dezamagita si incerc sa aflu care ii sunt motivele pentru care nu a dus la sfarsit promisiunea.

| daii a răspuns:

Il iert, dar nu uithappy. acum depinde si de promisiunehappy

by daiiwinking

| theodoraafi a răspuns:

Pai... atunci cand face o promisiune si nu se tine de cuvant ma raneste... simt ca nu tine la mine
ma simt dezamagita de el

| Irina a răspuns:

Depinde de cat e de important pentru mine ce a promis el, dar de regula ma supar pentru ca imi creeaza anumite asteptari; dezamagirile nu sunt placute.

| nekane a răspuns:

Nu mai am incredere in el.Promisiunile se respecta, deci, daca-mi promiti ceva, am pretentia sa te tii de promisiune.

| sorin a răspuns:

Totul se iarta, nimic nu se uita.

| darcalex a răspuns:

Pai rezolvarea e : bata de baseballaughinglaughinglaughinglaughing

| Official a răspuns:

Poi probabil as fii dezamagita, si nu as mai crede in a 2 promisiune! Orcum as trece peste dar tot mi-ar ramane in cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dezamagita, plang. Mai tarziu insa imi explica de ce nu s-a putut tine de promisiune si imi revin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt suparat, un pic dezamagita si incerc sa aflu motivele pentru care nu si-a respectat promisiunea.