| carinutza373 a întrebat:

Un baiat vine la mine, el e cool, are 14 ani, eu am aproape 13. Vreau sa se simta bine cand vine, o sa stam in camera mea si nu stiu ce sa facem... Orice, sa vedem un film, sa jucam ceva jocuri, adevar si provocare... Ziceti va rog

Răspuns Câştigător
| gmxromania78 a răspuns:

Eu cand eram mai mic jucam cu prietenii si colegele "Ce-ai face daca...". Jucati un joc apoi dati la un film, horror recomand daca vrei sa va tineti in brate (sau doar eu fac asta cu prietena?) laughing si comedie sa radeti. Sper ca te-am ajutat. Succes!

11 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut
Ce zic părinţii că băiatul vine la tine şi staţi împreună? Crezi că vârsta de 13/14 ani e potrivită?

http://www.jw.org/......intalniri/
cele bune şi fii atentă.

| carinutza373 explică (pentru Someonewhoappreciatelife):

Mai, nu imi dau nicio intalnire, vreau doar sa ne simtim bine, sa facem chestii ce ne-ar placea amandurora, el vine cu familia lui la noi si noi ramanem singurii copii de pe-acolo...si ma gandeam la ceva activitati ce sa ne faca pe amandoi sa ne simtim bine. Amu sa te vad!

Răspuns utilizator avertizat
| gmxromania78 a răspuns:

Normal ca un film, ceva de comedie sau un horror dar sunteti cam mici pentru. horror. Succes!

| carinutza373 explică (pentru gmxromania78):

Seios? Prea mici pentru horror? In ce fel de lume traiesti, am 12 ani si am vazut Saw, Ring, Chucky...da e o idee buna, mai da si tu ceva idei, inca o i dee in afara de jucat monopoly sau ceva joc de genu si iti dau funda

| gmxromania78 a răspuns (pentru carinutza373):

Eu cand eram mai mic jucam cu prietenii si colegele "Ce-ai face daca...". Jucati un joc apoi dati la un film, horror recomand daca vrei sa va tineti in brate (sau doar eu fac asta cu prietena?) laughing si comedie sa radeti. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| Kamiichu a răspuns:

Pai va puteti uita la un film, cum ai spus, va recomand o comedie, "The Millers", cere-i si lui idei, intreaba-l ce vrea sa faceti, puneti-va de comun acord, sper sa va distrati. Bafta!

| an0therkid a răspuns:

Filme, joc de carti pe pedepse

| lorypoly a răspuns:

Ati putea sa va uitati la un film de groaza, sau la faze comice (cum is alea cu liftul )winking

| aiurEah a răspuns:

Jucati remi, monopoly

| MadaMaditza a răspuns:

Ce ar fi a va uitati la un film si dupa un sarut?happy