| Gabe4You a întrebat:

Hello TPU! :X Duminica 4 Decembrie.adica peste 2 zile e ziua mea! Implinesc 13 ani si chem la mine acasa 3 fete si 2 baieti(q mine inclusiv). Vreau idei de jocuri! O sa stam cam 5-6 ore la mine si deja am gasit cateva jocuri. M-am uitat pe net si am gasit cateva jocuri faine de la castigi in 60 de secunde. O sa jucam si carti, UNO, Adevat si provocare, poate si monopoly, o sa vedem un film, mai exact RIO, dar vreau mai muuulte jocuri! PLz help me! FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| YoCookieMonster a răspuns:

Ok uite cateva jocuri ce ti-ar placea:
Adevar sau Provocare
Twister
Piniata(cand iti da tortul)
Jocuri de societate
Macao,UNO etc.
Mima-mimezi un personaj, sau cumperi de pe la chioscuri carduri cu mima
Nici da nici nu-nu trebuie sa zici nici da nici nu, de genul : trebuie sa-i pui o intrebare cum ar fi :Nu-i asa ca te cheama Andrei? El trebuie sa gaseasca o cale de rasp. ca sa nu zica da sau nu.
Karaoke

...cam astea sunt jocurile pe care le joc eu la o petrecere.La multi ani!:*

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall.Tot ce pot sa-ti spun: La Multi Ani, tot cea ce este mai frumos in viata sa ai parte si sa fi iubita sau iubit, si familiei tale, sanatate. Legat de jocuri, tot cea ce este instantaneu este mai bun. Pa!

| guzanu92 a răspuns:

Incearca si tu jocul cu sticla pe dezbracate. big grin tongue Sau TOMAPAN, Ceva karaoke daca ai posibilitatea. Macaua pe pedepse. Vezi tu. tongue