| Darkeye a întrebat:

Unde se poate gasi pandantiv jumatate de inima?
Vreau sa fie in forma de inima. Dau fundita! Va rog ajutati-ma... un site ceva unde se poate cumpara...sau orice! E pentru cineva special si trebuie sa-l iau rapid.

4 răspunsuri:
| alejinxique a răspuns:

La magazine care vand zgloboante de exemplu:king art, meli melo, mango, etc. Erau la moda acum cativa ani. Am observat ca au disparut mai nou. Daca tot nu gasesti poti comanda de pe Internet daca iti doresti atat de mult! Sper sa gasesti! Multa bafta!