| dende95 a întrebat:

Va rog cat mai multe raspunsuri! Am 2 prieteni foarte buni si suntem apropiati:unu de 16 ani si altul de 13ani.Ala de 13 este cu o fata de 3 zile, iar asta de 16ani tot de atat timp s-a schimbat complet, adica este sparat, nu mai vorbeste cu nimeni.Ma ingrijorez tare mult pentru el. Da partea cea mai ofticanta e ca nu zice ce are, nu rasp nici la mess, telefon, mesaje.Cand il strigi nici nu te baga in seama.Nustiu ce sa-i fac sa fie asa cum era vesel si plin de viata, am incercat sa vorbesc cu el, sa-l intreb da cum incerc sa ma iau in vorba cu el cum pleaca. Daca stai langa el si nu ii zici nimic, nu face nimic dar cand incerci sa intri in vorba cu el, se ridica si pleaca.Eu stau si ma gandesc, oare nu e din ala, rasucit? Va rog cat mai multe pareri cat mai serioase! Uitase-m sa va zic ca si asta de 16ani are prietena!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LordUndead a răspuns:

Poate are probleme in relatie sau ia interzis prietena sa mai vorbeasca cu tine thinking poate e geloasa sau cine stie :] Lasa-l un timp, poate isi revine.

| crinaramona a răspuns:

Cred ca ii place de pr celui de 13 ani...o parere