| Miri983 a întrebat:

Vi se pare normal ca o mama sa se mute cu iubitul si sa-si lase copilul in grija bunicii? Si sa fie zile in care nu vine pe acasa si nici nu raspunde la telefon?

Răspuns Câştigător
| Delcatty a răspuns:

Cred ca e relativ, dar mie una nu mi se pare normal. Parerea mea este ca incearca sa se dezica de responsabilitatea pe care i-o aduce copilul. Posibil sa nu si-l doreasca, cel putin acum. Priveste partea buna, bunicii se ocupa de micut. Nu e in voia sortii, cum ar fi fost cu cei doi porumbei.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia e curva care procedeaza asa, poate bunicii au mai mult suflet in ei

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu, mi se pare chiar deplasat

| relian a răspuns:

Daca femeie este indragostita lulea normal ca e normal ce dreacu laughing Cand o sa fii si tu indragostita asa,atunci o sa iti amintesti si o sa gandesti altfel.
Stai tu linistita ca daca nu erau bunicii avea ea grija de tine, nu cred ca te lasa in drum, cel putin sper laughing
Nu ai spus cati ani ai tu, ca daca stiu si eu esti matur ce vrei, sa te legene maicata pe picioare laughing

| Miri983 explică (pentru relian):

E vorba de Mătușa mea...și de verișoara mea de 10 ani..si nu mi se pare normal ce face?‍♀️?‍♀️?‍♀️

| Freya1 a răspuns:

Nu este normal.
Depinde si de situație dar nu cred ca poate avea o scuza atat de plauzibilă incat sa faca sa para situația normală.

| Donsavas a răspuns:

De ce nu ii esti indiferenta? Vezi ti de viata! Lasa oamenii să facă ce vor, inclusiv străinii(persoanele care nu stau cu tine) si vezi ti de treaba!

| Donsavas a răspuns:

Nu toti suntem frustrați, ca nu toti avem probleme in familie.

| Miri983 explică (pentru Donsavas):

Atunci nu mai manca rahat pe la altii.

Răspuns utilizator avertizat
| Ella27 a răspuns:

Eu am fost in aceeasi situatie cu copilul in cauza, deci, nu mi se pare deloc corect.