| JacquesAlexander a întrebat:

‼️‼️‼️Voi ce spuneti, ar trebui sa merg impreuna cu iubita mea de ziua mea in 6 zile la mall pentru ca nu ne-am vazut de 4 luni aproape de cand este cu pandemia?

Ce spuneti sa ma expun, voi purta masca dar va trebui sa mi-o dau jos sa ma sarut cu ea si asa.

Eu traiesc si cu doi bunici.

Cum ar trebui sa fac?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da de ce la mall? nu mai bine vine la tine în vizitiă sau faceți un picnic undeva în aer liber? e mai plăcut decât împuțitu ăla de mall laughing

| JacquesAlexander explică (pentru Adry05):

Am precizat ca mergem la parcul din spatele mall-ului. De asemenea la mine nu deoarece ea vine cu transport public si asa ii pun pe ai mei in pericol. si un picnic crede ma nu este acum vara neaparat vremea de picnic cand o zii este calda nu poti respira nu exista loc unde sa te adapostesti (umbre) iar alte zile ploua si bate vantul lin sau puternic.

| Adry05 a răspuns (pentru JacquesAlexander):

Dacă vara nu e vreme de picnic când e? iarna? laughing

| JacquesAlexander explică (pentru Adry05):

? ce haios nu te ai prins?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Doar la mall ati gasit sa va vedeti?laughing Stati in aer liber. Nu inteleg prostia asta de a merge la mall in plina pandemie pentru ceva ce nu e urgent. Plimbati-va prin alte locuri.

| JacquesAlexander explică (pentru Aasdfghj):

Eu stiu unde ne plimbam multumesc frumos! Am mentionat ca in parculet. Multumesc pentru raspuns!

| Violleta2022 a răspuns:

La momentul asta, cred ca ziua ta ti-o vei face singur, acasa, sau cu bunicii....fiindca se astepata anuntarea unei noi stari de urgenta si vei fii din nou "inchis" la domiciliu.
Mai amana ziua de nastere, pentru cand se va putea, sau la anul, ca nu vreis a-ti omori bunicii, cu epidemia asta care creste teribil, in feicare zi.

| JacquesAlexander explică (pentru Violleta2022):

Am inteles multumesc frumos!

| JacquesAlexander explică (pentru Violleta2022):

Cred ca nu vom sta in mall mai bine in parculetul mare de langa mall plus ca ne vedem dimineata cand nu e multa lume pe la 8:30 stam pana la 1:30

| Violleta2022 a răspuns (pentru JacquesAlexander):

Probabil in parc va fi cea mai "sanatoasa" optiune, desii daca stau si ma uit la cifre, as spune sa nu va intalniti deloc, ca de va sarutati si ea poarta virusul asimptomatic, il iei imediat si-l duci bunicilor.
Sincer, bunicii tai nu merita acest risc la care ai de gand sa-i supui.
Pentru tine, nu au intrat zilele in sac si aniversari mai poti avea, dar bunicii daca se infecteaza....nu mai au sanse.

| JacquesAlexander explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos, ai dreptate!

| Notmyaccount a răspuns (pentru Violleta2022):

Draga doamna, pentru a zecea mia oara, va rog eu: invatati sa scrieti corect!

suntserios
| suntserios a răspuns:

@Alphas999, stiu stiu, ai sarit repede cu ignore dar In perioada asta imbecilii ca tine nu merita niciun respect, asa ca nu ma intereseaza daca m ai jignit sau nu. Prostia din tine trebuie semnalizata sa nu te ia altii in serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mergeti la mall si pupati-va in baie. De ce? Pentru ca circula Armata lui Arafat, a lui Nelu Tataru si sanctioneza pe cine nu poarta botnita asa cum vor ei, adica pe nasuc si gurita.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa fii troll si nu doar alt imbecil care isi ia informatiile de pe Facebook?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Vai cine vorbeste despre imbecili care isi iau informatiile din locuri dubioase...