| zuzuma a întrebat:

Vorbesc cu fostul de o lunna ca amici dupa ce ne.am desparţit de 3luni ne revazusem dar cand ne.am vazut ne, am imbracisat, sarutat si am continuat sa vorbesc ca amici, cateodata e asa dragu cu mine dupa nu mai e de ce?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ori e nehotorat in legatura cu ceea ce vrea, ori doar vede aceste evenimente ca pe o joaca si n-are nicio intentie serioasa cu privire la voi.

| Gunoi a răspuns:

Fie e legat de sentimente fe are probleme personale ce îl tulbură, sunt multe lucruri care pot interveni

| ivanhoe a răspuns:

E complicat, avand in vedere ca mi-a trebuit ceva timp sa ghicesc ce vrei sa spui. Probabil ca esti doar '' o rezerva''. Asta e crudul adevar pe care trebuie sa-l accepti. Imi pare rau... sad

| fasterr1 a răspuns:

Probabil nici el nu stie ce vrea ..la fel ca tine banuiesc. O idee ar fi sa vedeti ce se poate face in privinta relatiei voastre si daca mai merge ceva sa incercati sa reparati, daca nu sa treci mai departe ..Deoarece o "relatie" ca avoastra este toxica si o sa iti fie greu sa treci peste daca evolueaza in directia nedorita!