| Anisoara_5342 a întrebat:

Vreau sa-i daruiesc prietenui un cadou de ziua lui, vreau ceva original si poate chiar facut de mine, stiu sa pictez, dar deja i-am daruit un tablou cu noi, ma pricep la ceva frumos, dar acum chiar deja nu mai am nici o idee, poate ma ajutati voi cu vreo idee minunata,,,

3 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

O poezie de dragoste scrisa superatistic pe unmaterial deosebit?
eu ti-as recomanda "romanta fara ecou "de ion minulescu, dar poti alege ce vrei tu, ce stii ca i-ar face placere lui!

| LittleMilka a răspuns:

Poti realiza un filmulets cu poze cu voi doi si mesaje din loc in loc. De asemenea ii poti personaliza un tricou cu ceva facut tot de tine daca zici ca stii sa pictezi. Ii poti compune o poezie pe care sa i`o reciti.

| Nicolas_8414 a răspuns:

Daca esti pregatita fai un BEBE, cred ca ar fi un cadou uimitor.))