| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii trimit bunicii mele o felicitare cu ocazia zilei de nastere, dar nu stiu ce sa ii scriu.Imi dati idei? va rogg

Răspuns Câştigător
| angrybird a răspuns:

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si plin de sanatate, decat cei pe care ii ai deja in buchet.

3 răspunsuri:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Bunica draga .....desii ai imbatranit, a mai trecut un an, eu tot te iubesc foarte mult fiindca mi-ai fost alaturi de mica, cand poate parintii mei erau ocupati

| GigiMD a răspuns:

Uite aici un site http://felicit.eu
poti sa faci o felicitare si sa eu arati sau sa eu trimiti daca nu e langa tine

| selena23 a răspuns:

Scrie-i din inima! 111!