| Alexandra_4191 a întrebat:

Deci help nu stiu ce sa fac deci suntem 3 cum ar veni EU(alexandra) laura si andrea ele doua sau certat si acum andrea este suparata pe mine fara sa ii fac ceva nu stiu ce sa fac laura ii prietena da andrea nu apoi ele doua sau impacat si andrea tot ii suparata pe mine si laura nu
deci nu i-am facut nimic nu stiu ce sa fac
noi doua eu si andrea faceam inot impreuna mergeam la film si acum s-a suparat fara motiv nu stiu ce sa fac cu ea

Răspuns Câştigător
| paupaulapaulina a răspuns:

Incearca sa ii amintesti de momentele frumoase petrecute impreuna happy
Si spune-i ca ai vrea sa va impacati...
Crede-ma stiu cum e sa-ti pierzi cea mai buna prietena big grin

Fundita happy happy happy