| Tumblraddicted a întrebat:

Buna seara,TPU! Am si eu o rugaminte frumoasaa. Tocmai ce mi-am facut un cont de Tumblr,un personal blog. As vrea sa va rog sa trageti o privire,as dori sa aflu niste pareri sincere despre el, si nu m-as supara daca ati da un follow (dau follow back daca imi place). Va pup!
http://dontlovemeimadrug.tumblr.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de exemplu m-a captivat si mi-a placut! Din pacate nu am un cont trumbl dar as vrea oricum sa te urmaresc! Succes in continuare, te pup! Sper ca cat de cat te-am ajutat si chiar m-ar interesa sa citesc despre experientele talewinking

| Tumblraddicted explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! Salveaza link-ul si vei putea sa imi citesti postarile, te pup!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tumblraddicted):

Aww merci nici nu m-am gandit la asta! Cu siguranta o sa citesc!winking